TÜRKİYE FİNANS ŞUBE MÜDÜRLERİ TOPLANTISINDA UÇURTMA ATÖLYESİ

Mart 23, 2021 by in category Beyaz Yakalılara Uçurtma Atölyesi with 0 and 0
Home > Blog > Beyaz Yakalılara Uçurtma Atölyesi > TÜRKİYE FİNANS ŞUBE MÜDÜRLERİ TOPLANTISINDA UÇURTMA ATÖLYESİ

Uçurtma Dünyası tarafından 2000 Yılından itibaren sürdürülen uçurtma atölyeleri sadece çocuklara değil, aynı zamanda yetişkinlere yönelik de gerçekleştiriliyor. “Beyaz yakalılara uçurtma atölyesi” konsepti bu kez Türkiye Finans Katılım Bankasının İzmir Çeşme’de düzenlenen şube müdürleri toplantısında oldukça farklı, eğlenceli ve neşeli bir ortamda yapıldı.

Türkiye Finans Katılım Bankasının şube müdürlerine yönelik toplantısı İzmir Çeşme’de yapıldı, etkinliğin eğlenceli kısmı ise yetişkinlere yönelik uygulanan uçurtma atölyesi oldu. Katılımcıların neredeyse tamamının hayatlarında ilk kez yaptıkları Türk uçurtma kültürünün en bilinen modellerinden birisi olan altıgen (Çıtalı, kasnaklı) uçurtmalar hepsini heyecanlandırdı.

İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı ve Uçurtma Eğitmeni Mehmet Naci Aköz rehberliğinde gerçekleştirilen uçurtma atölyesi oldukça eğlenceli bir ortamda yapıldı.

Uçurtma atölye çalışmasını bitiren tüm katılımcılar uçurtmalarını deniz kenarında gökyüzüne havalandırmakta hiç de zorlanmadılar. Çeşme kıyılarındaki güzel rüzgar uçurtmaların hepsini gökyüzüyle buluşturdu.

Yorum Yaz

Uçurtma Dünyası Copyright © 1980-2019 Tüm Hakları Saklıdır. | by JLSbi