TURKCELL ÇALIŞANLARININ ÇOCUKLARI SÖMESTR TATİLİNDE UÇURTMA ATÖLYESİNDEYDİ

Mart 23, 2021 by in category Uçurtma Atölyesi with 0 and 0
Home > Blog > Uçurtma Atölyesi > TURKCELL ÇALIŞANLARININ ÇOCUKLARI SÖMESTR TATİLİNDE UÇURTMA ATÖLYESİNDEYDİ

Uçurtma Dünyası tarafından ilk kez 2000 yılının başında uygulanmaya başlayan uçurtma atölyeleri yurdun her yerinde farklı mekânlarda sürdürülüyor. Bugüne kadar onlarca şehirde gerçekleştirilen uçurtma etkinliklerimizden birisi de Turkcell merkez binada yapıldı.

Sömestr tatilini çocuklar için eğlenceli etkinliklerle değerlendiren Turkcell, merkez binasında çalışanlarının çocuklarına yönelik eğlenceli bir uçurtma atölyesi düzenledi.

Çocuklar kendilerine dağıtılan beyaz uçurtma kağıtları ve rengarenk boyama kalemleriyle eğlenceli ve içlerindeki sanatçıyı dışa vuran birbirinden renkli uçurtma tasarımlarına imza attılar.

Ailelerinin de desteği ile harika çizimler ve tasarımlar yapan çocuklar daha sonra bu renkli kâğıtları Uçurtma Dünyası ekibinin de teknik desteği ile uçurtmaya dönüştürdüler. Animasyon ekibinin de renk kattığı boyama resimli uçurtma atölyesi sonunda tüm çocuklara uçurtma atölyesine katılım sertifikası ve balonlar dağıtıldı. Program bitiminde tüm çocuklar kendi el emekleriyle yaptıkları renkli uçurtmaları ilk piknik organizasyonunda uçurmak için evlerine götürdüler.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Yorum Yaz

Uçurtma Dünyası Copyright © 1980-2019 Tüm Hakları Saklıdır. | by JLSbi