MARMARA FORM AVM’DE İLK KEZ UÇUTMA ATÖLYESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Mart 20, 2021 by in category AVM Etkinlikleri with 0 and 0
Home > Blog > AVM Etkinlikleri > MARMARA FORM AVM’DE İLK KEZ UÇUTMA ATÖLYESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Uçurtma Dünyası tarafından ilk kez 2000 yılının başında uygulanmaya başlayan uçurtma atölyeleri ve şenlikleri yurdun her yerinde farklı mekânlarda sürdürülüyor. Bugüne kadar onlarca şehirde gerçekleştirilen uçurtma etkinliklerimizden birisi de Marmara Forum AVM’de gerçekleştirildi.

Marmara Forum AVM’nin 23 Nisan etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen uçurtma atölyesinde yüzlerce uçurtma çocuklarla buluştu. Türkiye’nin en büyük AVM’lerinden birisi olan Forum Alış Veriş Merkezi’nin İstanbul Marmara şubesinin 23 Nisan etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen uçurtma atölyesi ve gösterisi AVM müşterileri tarafından ilgiyle karşılandı. Marmara Forum AVM’de ilk kez düzenlenen uçurtma atölyesine katılanlar kendi el emekleri ile belki de hayatlarında ilk kez katıldıkları uçurtma atölyesinde kendi uçurtmalarını yaptılar.

İstanbul Forum AVM’deki uçurtma atölyesi İstanbul Uçurtmacılar Derneği başkanı ve uçurtma eğitmeni Mehmet Naci Aköz yönetimindeki ekiple gerçekleştirildi. Uçurtma Dünyası tarafından hazırlanan rengârenk tasarımlardan oluşan malzemelerle yapılan uçurtmalar etkinliğe katılan çocuklar için gerçek bir sürpriz oldu.

Etkinlik hem çocuklar, hem de aileleri tarafından çok beğenildi. Uçurtma atölyesinde kendi el emekleri ile uçurtma yapan tüm çocuklar etkinlik sonunda AVM’nin otopark alanında uçurtmalarını gökyüzü ile buluşturdular. Ayrıca uçurtma atölyesine katılan herkes sertifika ile ödüllendirildi.

Yorum Yaz

Uçurtma Dünyası Copyright © 1980-2019 Tüm Hakları Saklıdır. | by JLSbi