AKBATI AVM’DE UÇURTMA FESTİVALİ

Mart 20, 2021 by in category AVM Etkinlikleri with 0 and 0
Home > Blog > AVM Etkinlikleri > AKBATI AVM’DE UÇURTMA FESTİVALİ

Uçurtma Dünyası tarafından ilk kez 2000 yılının başında uygulanmaya başlayan uçurtma atölyeleri ve şenlikleri yurdun her yerinde farklı mekânlarda sürdürülüyor. Bugüne kadar onlarca şehirde gerçekleştirilen uçurtma etkinliklerimizden birisi de İstanbul Akbatı AVM’de gerçekleştirildi.

İstanbul Akbatı AVM’nin bahar etkinlikleri için hazırlanan çok sayıda eğlenceli aktivitenin içinde birisi de “Akbatı Uçurtma Festivaliydi”. İstanbul Akbatı AVM bahçe bölümünde yapılan uçurtma atölyesinde yüzlerce uçurtma çocuklarla buluştu.

Uçurtma Dünyası tarafından hazırlanan rengârenk kurumsal tasarımlardan oluşan 3 ayrı desenli uçurtma malzemeleri ile yapılan uçurtmalar hem çocuklar, hem de aileleri tarafından çok beğenildi. Uçurtma atölyesinde kendi el emekleri ile uçurtma yapan tüm çocuklar etkinlik sonunda Uçurtma Atölyesine katılım sertifikası ile ödüllendirildi.

Ayrıca 5 metrelik çıtalarla en büyük uçurtmalardan birisi tüm Akbatı’lıların katılımı ve katkıları ile gerçekleştirildi. Bahçeye kurulan büyük bir masa üzerine serilen 25 m2’lik bembeyaz kâğıda tüm katılımcılar istedikleri tasarımları rengârenk kalemlerle boyayarak günün uçurtmasını ürettiler. Daha sonra yine katılımcıların desteği ile dev uçurtma havalandırıldı.

Yorum Yaz

Uçurtma Dünyası Copyright © 1980-2019 Tüm Hakları Saklıdır. | by JLSbi