İTO SPOR KULÜBÜ SPORCU AİLELERİ İLE BULUŞTU

Mart 22, 2021 by in category Uçurtma Atölyesi with 0 and 0
Home > Blog > Uçurtma Atölyesi > İTO SPOR KULÜBÜ SPORCU AİLELERİ İLE BULUŞTU

İstanbul Ticaret Odası tarafından kurulan ve çeşitli alanlarda başarılara imza atan İTO Spor Kulübü, sporcu aileleri ile İTO’nun Kandilli’de bulunan Cemile Sultan tesislerinde buluşarak güzel bir hafta sonu geçirdi.

Uçurtma Dünyası tarafından ilk kez 2000 yılının başında uygulanmaya başlayan uçurtma atölyesi ve şenlikleri yurdun her yerinde farklı mekânlarda sürdürülüyor. İTO Spor Kulübü de sporcu ailelerine yönelik etkinlik planlaması içinde uçurtmalara yer verdi. İstanbul boğazının en güzel yerlerinden birisi olan Kandilli’deki Cemile Sultan Korusu içinde yer alan yemyeşil alan ve delicesine esen rüzgar o gün yapılan tüm uçurtmaları gökyüzü ile buluşturdu.

Uçurtma Dünyası tarafından hazırlanan kurumsal tasarımlı uçurtmalar tüm katılımcılar tarafından çok beğenildi. Oldukça eğlenceli ve güzel bir ortamda geçen etkinlikte aileler bir taraftan piknik yapıp boğazı seyrederken, diğer yandan uçurtmalarını gökyüzüne saldılar. Aileleri ile gelen çocuklara yönelik planlanmış olsa da, uçurtmaları en çok uçuranlar babalar olduğu gözlerden kaçmadı.

 

Yorum Yaz

Uçurtma Dünyası Copyright © 1980-2019 Tüm Hakları Saklıdır. | by JLSbi