CAPITOL AVM’DEN ÇOCUKLARA BABALAR GÜNÜ UÇURTMA ETKİNLİĞİ

Mart 20, 2021 by in category AVM Etkinlikleri with 0 and 0
Home > Blog > AVM Etkinlikleri > CAPITOL AVM’DEN ÇOCUKLARA BABALAR GÜNÜ UÇURTMA ETKİNLİĞİ

Uçurtma Dünyası tarafından ilk kez 2000 yılının başında uygulanmaya başlayan uçurtma atölyeleri ve şenlikleri yurdun her yerinde farklı mekânlarda sürdürülüyor. Bugüne kadar onlarca şehirde gerçekleştirilen uçurtma etkinliklerimizden birisi de Capitol AVM’de gerçekleştirildi.

Capitol AVM babalar günü etkinlikleri için farklı eğlenceli, projeler gerçekleştirdi, bunlardan birisi de “Capitol Babalar Günü Uçurtma Etkinliğiydi”. Capitol balkon katında yapılan ve babalarla çocukların katıldığı uçurtma atölyesinde yüzlerce uçurtma çocuklarla buluştu. Uçurtmasını en güzel şekilde tasarlayan ve boyayan çocuklara ise aileleri ile iki gece konaklamalı Wolftrack İzci Kampında tatili armağan edildi.

Uçurtma Dünyası tarafından hazırlanan rengârenk tasarımlardan oluşan malzemeler ve boyama kalemleriyle yapılan uçurtmalar çocuklar ve babaları için gerçek bir sürpriz oldu. Etkinlik hem çocuklar, hem de aileleri tarafından çok beğenildi. Uçurtma atölyesinde kendi el emekleri ile uçurtma yapan tüm çocuklar etkinlik sonunda Uçurtma Atölyesine katılım sertifikası ile ödüllendirildi.

Yorum Yaz

Uçurtma Dünyası Copyright © 1980-2019 Tüm Hakları Saklıdır. | by JLSbi