BERGÜZAR KOREL FİLMİNDE UÇURTMALAR GÖKYÜZÜNDEYDİ

Mart 17, 2021 by in category Artist Uçurtmalar with 0 and 0
Home > Blog > Artist Uçurtmalar > BERGÜZAR KOREL FİLMİNDE UÇURTMALAR GÖKYÜZÜNDEYDİ

Uçurtma Dünyasının uçurtma kültürümüz ile ilgili 1980 yılından bu yana yaptığı onlarca proje, yüzlerce etkinlik sonucu uçurtma, oldukça geniş yelpazede kullanılmaya başladı. Bunlardan birisi de sinema filmi, dizi ve reklam filmleri için hazırlanan artist uçurtmalar.

1980 Yılından bu yana çok sayıda film için özel tasarım, geleneksel çıtalılar veya farklı modellerde uçurtmalar Uçurtma Dünyası tarafından üretildi. Bu çalışmalardan birisi de Bergüzar Korel’in başrolünü oynadığı “Bi Tuhaf İşler” filmi için özel tasarımla hazırlanan uçurtmalardı.

Uçurtma Dünyası tarafından hazırlanan özel tasarımlı, rengârenk ve iki farklı boyuttaki rengârenk uçurtmalar Bi Tuhaf İşler film setinde uçurularak çekimler yapıldı. Çekimler için teknik destek de veren İstanbul Uçurtmacılar Derneği başkanı Mehmet Naci Aköz tüm uçurtmalarla tek tek ilgilendi ve uçurtmalar gökyüzüne havalandı.

Sinema filmi, dizi veya reklam filmleri için olası aksamalar öngörülerek hazırlanan ikiz veya üçüz uçurtma örneği burada da uygulanarak her iki modelden de üçüz uçurtma üretildi.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Uçurtma Dünyası Copyright © 1980-2019 Tüm Hakları Saklıdır. | by JLSbi